درباره ما

تکین یدک

واتر پمپ پژو 405

مجموعه تکین یدک در زمینه تامین و فروش عمده قطعات خودرو فعالیت دارد. سیاست فروش تکین یدک بر پایه فروش محصول با کیفیت، با قیمت پایین بنا نهاده شده است.

فروشگاه مرکزی تکین یدک در تبریز، بازار مرکزی ابزار و دفتر فروش در خیابان کوچه باغ واقع شده است.

تکین یدک نماینده مستقیم شرکت مژده وصل شیراز(پارس مکا مولد) ، ایده نگر (ایده پارت) و تکیم و همچنین طرف قرداد با چندین شرکت وارد کننده قطعات می باشد.

این مجموعه با بکارگیری نیروهای متخصص، جوان و همچنین با تجربه، در نظر دارد محصولی با کیفیت و مناسب نیاز مشتری با قیمت پایین در اختیار وی قرار داده و با ایجاد خرسندی و اطمینان در میان مشتریان آن ها را به مشتریان دائمی خود تبدیل کند.

با توجه به افزایش روزافزون خرید و فروش اینترنتی، این فروشگاه نیز در جهت بهره مندی مشتریان خود، سایت اینترنتی مجموعه فروشگاهی را راه اندازی نموده است.

ارائه خدمات به مشتری جزو برنامه های اصلی ما بوده و هست. بر همین اساس تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید در ذهن مشتریان عزیز نقش ببندد.

تمرکز اصلی این سایت ، ارائه خدمات به مشتریان همکار میباشد به اینصورت که همکاران عزیز با تکمیل فرم ثبت نام همکاران میتوانند وارد پنل همکاری شده و قیمت عمده اجناس را مشاهده نمایند. همینطور از طریق فرم سفارش و یا لینک فروشگاه سفارش خود را ثبت نمایند. لازم به ذکر هست در صورت خرید نقدی همکاران تخفیفات متنوع  در صفحه تسویه حساب اعمال خواهد شد. شما می توانید با مراجعه به آدرس فروشگاه، خرید حضوری نیز داشته باشید.