درباره ما

تکین یدک

واتر پمپ پژو 405

فروشگاه تکین یدک در زمینه فروش قطعات خودرو فعالیت دارد. سیاست فروش تکین یدک بر پایه فروش محصول با کیفیت، با قیمت پایین بنا نهاده شده است.

فروشگاه مرکزی تکین یدک در تبریز، بازار مرکزی ابزار واقع شده است.

تکین یدک نماینده مستقیم شرکت پارس مکا مولد (مژده وصل) و ایده نگر (ایده پارت) و همچنین طرف قرداد با چندین شرکت وارد کننده قطعات می باشد.

این فروشگاه با بکارگیری نیروهای متخصص، جوان و همچنین با تجربه، در نظر دارد محصولی با کیفیت و مناسب نیاز مشتری با قیمت پایین در اختیار وی بگذارد و با ایجاد خرسندی و اطمینان در میان مشتریان آن ها را به مشتریان دائمی خود تبدیل کند.

با توجه به افزایش روزافزون خرید و فروش اینترنتی، این فروشگاه نیز در جهت بهره مندی مشتریان خود، سایت اینترنتی مجموعه فروشگاهی را راه اندازی نموده است.

ارائه خدمات به مشتری جزو برنامه های اصلی ما بوده و هست. بر همین اساس تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه اقدام نمایید و یا با مراجعه به آدرس فروشگاه، خرید حضوری داشته باشید.